ХРИСТОС ВОСКРЕС

Капелани разом із військовими святкують Воскресіння Христове.

 

В день свята Воскресіння Христового – Пасхи, військовий священник протоієрей Анатолій Кусик провів святкове богослужіння та освячення Великодніх частувань для нацгвардійців 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку. Він побажав воїнам міцного здоров’я, сили духу та чистих помислів. Освячену їжу гвардійці із задоволенням скуштували під час сніданку.

Воскресіння Христове на Яворівському полігоні провів для військовослужбовців капелан Святослав Юрків.

 

Ранок 28 квітня в день світлого Воскресіння Христового у військовослужбовців військової частини 3077 та членів їх сімей розпочався з богослужіння. Капелан військової частини отець Василь Хомин провів ранкову службу і після цього освятив паски та крашанки, розповів історію виникнення свята та зачитав Пасхальне послання блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

 

У Мелітополі і пасху відзначав також 503 окремий батальйон морської піхоти. Капелан Валерій Колесник очолив молебень та освячення волонтерських пасочок. Також капелан встиг освятити святковий обід військовослужбовцям 2-го патрульного батальйоні в/ч 3033.

 

В Одесі на Великодному Богослужінні у головного капелана Одеси протоієрея Василя Вирозуба освячували паски і молилися Ліцеїсти Військово-морського ліцею разом із капітаном 2 рангу Олегом Селезько та працівниками ліцею.

 

Також капелан Андрій Ляшик освятив паски для військовослужбовців Одеського прикордонного загону.

 

Великодній ранок у луцьких гвардійців почався зі спільної молитви, освячення пасок і крашанок. Капелан ПЦУ отець Сергій Лівончук привітав військовослужбовців військової частини 1141 НГУ зі світлим воскресінням Христовим, побажавши їм сил, наснаги і гарного святкового настрою.

 

З нагоди свята Воскресіння Христового, військовий капелан отець Іван очолив молебень і освячення пасок та святкових страв для кременчуцьких нацгвардійців військової частини 3059. Після проведення пасхального Богослужіння, отець Іван привітав особовий склад із святом.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату