ТВЕРЕЗЕ ЖИТТЯ

Борець зі шкідливими звичками - Юрій Оробець - провів серію лекцій для військовослужбовців по всій Україні

 

В рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», з благословення голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Іоана (Яременко) та за сприянням військового капелана отця Ігоря 2 жовтня у Черкасах відбулася зустріч військовослужбовців військової частини 3061 із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Григоровичем Оробцем.

В ході зустрічі військовослужбовці мали змогу ознайомитись з основами науки про тверезий спосіб життя. Юрій Оробець підкреслив, що тверезість – це природний стан людини, в якому людина аналізує свої вчинки і вчинки інших людей, вчиться та научається контролювати свої дії та несе відповідальність за свої вчинки по законам моралі та сумлінної совісті.


"У цьому стані всі ми народилися і тепер перед кожним стоїть вибір: жити тверезо чи і надалі отруювати свій організм отруйними алкогольними розчинами(пивом, вином, горілкою). Щодня в Україні від алкоголю помирає 24 людей" - підкреслив громадський активіст. Було показано відео ролики, як алкоголь руйнує мозок, серце, печінку, стравохід та інші органи.


Із командиром військової частини 3061 була досягнута домовленість про продовження лекцій щодо тверезого та здорового способу життя для військовослужбовців.

 

 

 

Також за сприянням військового капелана 406 бригади Геннадія Валерійовича 25 вересня у Миколаєві була проведена лекція про шкідливість шкідливих зви військовослужбовцям 406-ї окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова. 

Заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрій Григорович Оробець ознайомив військових з принципами тверезого способу життя та допоміг їм розібратися, чому його відсутність — це проблема, і ця проблема є соціально небезпечною в нашому суспільстві.

Військовослужбовці із захопленням слухали професіонала, людини, яка на власному досвіді ґрунтувала багато тезисів та висновків, корисних для сучасного покоління.

 

 

 

 26 вересня була проведена лекція щодо тверезого та здорового способу життя для військовослужбовців, що проходять лікування та реабілітацію в Миколаївському військовому госпіталі, яку прочитав заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрій Григорович Оробець. 

"Ще в 1910 роцi з’їзд лікарів, на якому серед делегатiв було 150 лiкарiв i вчених медикiв, винiс з цього питання рiшення: «Алкоголь же як наркотична отрута в будь-яких дозах завдає людинi величезної шкоди» - підкреслив Юрій Оробець.

 

25 вересня в рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо» бійцям 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Юрій Оробець організував лекцію про шкідливість алкоголю та тютюну.

"Тверезість - це повна свобода людини не тільки від алкоголю, але і від тютюну і наркотиків теж. Ні чим не одурманений організм людини, ні чим не одурманена свідомість - це і є стан тверезості", - підкреслив заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрій Григорович Оробець. 

 

 

24 вересня у рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», за благословенням голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Іоана (Яременко)  Юрій Оробець прочитав лекцію на тему тверезості бійцям 79-тої окремої десантно-штурмової бригади та 299-та бригади тактичної авіації.

Зустрічі із військовими допоміг організувати капелан отець Володимир (Андрусяк).

Пан Юрій Оробець відповів на численні питання щодо тверезого та здорового способу життя, а також вичерпно пояснив, чому куріння та вживання пива є першими найнебезпечнішими наркотиками.

"Тютюн і алкоголь - відкривають наркотики. Спочатку у людини формується позитивне ставлення до цих наркотичних речовин, а потім їй вже не страшно, а навпаки, цікаво спробувати і більш сильні наркотики. Всі проби наркотиків у молоді відбуваються після деякого досвіду куріння і прийому алкоголю і практично завжди в стані сп'яніння. Середня тривалість життя наркомана від першої проби до смерті, яка найчастіше буває від передозувань, травм або специфічних захворювань, 5-7 років. Кому потрібне таке коротке життя?
Тверезість – це вибір сильних духом" - зазначив заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрій Григорович Оробець. 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».