Хід Чудотворних Ікон

У головні дні Великого посту, з благословення митрополита Іоана (Яременка) та за підтримки Міністерства Оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та Головного управління морально­-психологічного забезпечення ЗСУ було проведено ряд заходів спрямованих на духовне і патріотичне зміцнення, підтримку бойового духу військовослужбовців. 
Синодальне Управління військового духовенства спільно з активістами благодійного фонду "Майбутнє Нащадків" у рамках програми «Духовне єднання Сходу і Заходу» провели хід чудотворних ікон з мощами Св. Миколая Чудотворця, Св. Георгія (Юрія) Переможця по зоні проведення АТО. В період Вербної Неділі та Страсного тижня, ми завітали до військових частин ОТУ "Донецьк".
22.04 свої зусилля обєднали із Волонтерським Агітпотягом "Труханівська Січ" у Краматорську. Військовий священник прот Іван Грицюк провів молебень у якому взяли участь, як місцеве населення, так і активісти Агітпотягу. А також відвідали штаб АТО.
23-24 квітня Хід чудотворних ікон відправився на передову - Авдіївку та Піски. Розпочавши із каплички і штабу 13 батальйону, ікони відвідали передові блокпости Авдіївки та Пісок.
Під гучні звуки пострілів і вибухи мінометних обстрілів, військовослужбовці помолилися Св. Миколаю Чудотворцю і Св. Георгію (Юрію) Переможцю та приклалися до ікон.

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.