Гвардійська присяга

У Харкові гвардійці, які захищатимуть Маріуполь, склали військову присягу

 

23 червня у військовій частині 3017 відбулося складання Військової присяги на вірність українському народові молодими гвардійцями, які будуть проходити строкову службу у складі 18-го полку оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького у місті Маріуполь, повідомляє сайт Національної гвардії України.

35 юнаків, призваних місяць тому з Миколаївщини та Вінниччини до лав Маріупольського полку НГУ, які проходили курс молодого бійця на базі 3 бригади оперативного призначення присягнули на вірність українському народові. Молоді воїни хоча і з хвилюванням, але впевнено карбують кожне слово Військової присяги.

Максим Зубарь, 21-річний солдат призваний з Вінницької області впевнений, що зробив правильний крок, коли сам пішов до військкомату: «Хотів бути більш дисциплінованим, розвиватися, бути потрібним. Служба в Нацгвардії приваблює мене, тут я відкрив для себе багато чого нового. Впевнений, що отримаю від служби усе, що мені необхідно у житті. У майбутньому може укладу контракт».

Мама 19 річного солдата Дмитра Неруша теж говорить, що рішення сина йти до війська було для неї не легким, розлука дається важко, проте вона пишається рішенням Дмитра. «Звичайно, я переживаю за сина, зараз нелегкі часи для країни, йде війна... Він справжній чоловік і гордість для усієї нашої родини», – говорить Олена Михайлівна.

З присягою новобранців привітав військовий капелан о. Михайло Лівіцький. Священик побажав молодим хлопцям Божої допомоги у захисті України та окропив усіх освяченою водою.

Вже сьогодні гвардійці вирушать до своєї частини, аби влитися у її бойовий колектив.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації