Голуб миру

Капелан привітав одеських школярів з Міжнародним днем миру

 

По всій Україні в закладах освіти відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню миру, який щорічно відзначається 21 вересня. Для учнів проведилися тематичні класні години, виставки, різні акції. 

У Одесі цього дня школярі  приєдналися до всеукраїнської акції «Голуб Миру».

В Одеському ліцеї №9 до свята відбувся відкритий захід «Миру бути!». З учнями зустрівся головний капелан регіонального управління військового духовенства "Південь" протоієрей Василь Вирозуб, який привітав всіх присутніх із Міжнародним днем миру. Після розмови з капеланом учні передали засоби індивідуального користування та смаколики, які випікали власноруч, захисникам на сході України.

Довідка:

У 1981 році своєю резолюцією A/RES/36/67 Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) і встановила його святкування на третій вівторок вересня. Заснувавши цей День Генеральна Асамблея присвятила його вшанування і зміцнення ідеалів світу як усередині держав і народів, так і між ними.

А через 20 років, у 2001 році, Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію A/RES/55/282, в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день миру буде відзначатися щорічно 21 вересня, як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату