ГІДНЕ ВШАНУВАННЯ

Президент ініціює розробку церемонії почесного вшанування українських військових


Президент України Володимир Зеленський ініціює разом з Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних сил та Міністерством у справах ветеранів розробку церемонії почесного вшанування українських військових, які загинули за Батьківщину.

Про це глава держави заявив в Міністерстві оборони України під час представлення нового очільника відомства, яким став Андрій Таран.

Президент наголосив на важливості вшанування бійців, загиблих на сході України.

«Наразі розробляється церемонія почесного вшанування кожного героя, який віддав своє життя за Батьківщину. Ми всі молимо Бога, щоб таких церемоній було якомога менше. Але поки що в нас триває війна, і пам’ять кожного, хто загинув заради України, буде вшанована належним чином», – сказав Володимир Зеленський.

За словами президента впродовж найближчого тижня за участі нового міністра оборони, начальника Генерального штабу та Міністерства у справах ветеранів має бути розроблений такий план.

Нагадаємо, що минулого року особливу церемонію прощання із загиблими військовими вже було апробовано за участі капеланів СУВД. До напрацювання особливого ритуалу долучився Інститут національної пам’яті спільно із Синодальним управлінням військового духовенства, Міністерством оборони України, Міністерством у справах ветеранів, Генеральним штабом ЗС.

Сподіваємося, що церемонія вшанування полеглих захисників України буде сформована у найкоротший термін. Разом з тим хотілося б, щоб її застосовували якнайрідше. Нехай наші захисники живуть.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.