ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

У Луцьку капелани помолилися за вбитого героя революції гідності

 

27 березня волинські активісти відзначили День народження Василя Мойсея - героя Революції Гідності, якому мало б виповнитися усього 27 років. Капелани ПЦУ разом із активістами висадили кущі калини, а також встановили освячені жовто-сині та червоно-чорні прапори біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. Також військові священики помолилися за спокій душі вбитого Василя.

Вранці 20 лютого 2014 року на Інститутській вулиці у Василя Мойсея влучив снайпер. Хлопця не врятувало те, що він був у цивільному бронежилеті. Куля пошкодила важливі кровоносні судини. На своїй сторінці у соціальній мережі, незадовго до смерті, написав: "Краще вмерти вовком — ніж жити псом".

Рідний брат героя настоятель парафій у селах Небіжка і Клепачів Ківерецького деканату Волинської єпархії ПЦУ священик Роман Мойсей розповів, що брат змалечку хотів бути священиком і коли вчився на реабілітолога, згадував про мрію пастирського служіння. Свій намір стати душпастирем Василь обговорював із сестрою.

«Він помер для мене як свята людина, бо не кожен помирає з такими словами: “Вибачте, я вас всіх люблю”. Це останні його слова, коли його несли пораненого», – каже отець Роман.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.