Емоційно і без страху

У Луцьку донька Героя презентувала персональну виставку

 

Виставка картин «Відродження» Крістіни Смірнової, яку організовано у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва м. Луцьк, зібрала чимало гостей та преси.

В свої 20 років дівчина успішно реалізувалася як художниця та каже про своє мистецтво так: «Я не боюся малювати свої емоції. Можливо, тут не все ідеально, але помилятися – це нормально. І в мистецтві також», – емоційно ділиться з глядачами художниця.

Історія у молодої художниці непроста. Батько Крістіни Сергій загинув на Сході України під час воєнних дій біля Іловайська. Крістіна з мамою Іриною важко переживали втрату, а мистецтво стало для дівчини арт-терапією. Мама всіляко підтримувала пориви до малювання і навіть наполягла, аби донька все ж завершила художню школу, хоч на виставці пані Ірина поділилася тим, що Крістіна говорила в певний період, що пензлів до рук більше брати не хоче.

Змотивували дівчину побратими батька з 14-ї та 51-ї бригад та волонтери, зокрема організація «Меценати для солдата». Тоді дівчині бажали персональну виставку і все збулося. Друзі родини та батькові побратими прийшли привітати Крістіну.

Помилуватися роботами молодої мисткині завітав військовий священик о. Михайло Бучак. Капелан побажав Крістіні щастя у її молоді дівочі роки. 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами volodymyr.rayon.in.ua

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО