Душпастирська опіка військових

29.09.2015 Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату провів зустріч з представниками Національної гвардії України, під час робочої зустрічі були погодженні практичні кроки залучення військових священиків УПЦ Київського Патріархату до здійснення душпастирської опіки особового складу НГУ в зоні Антитерористичної операції.

Таким чином, вже з поточної (3-ї ротації) відбудеться залучення священиків УПЦ Київського Патріархату до душпастирської  опіки підрозділів Національної гвардії України, які виконують службово-бойові обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції.

В якості довідки: на теперішній час в зоні проведення бойових дій (при бойових підрозділах) знаходяться більш ніж 100 військових священиків. Частина з таких військових священиків, найближчим часом відбуде до своїх парафій, а на їх місце прийдуть нові священики. 

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»