ДУХОВНА КОНСОЛІДАЦІЯ

У Торонто українські капелани разом з діаспорою помолилися за перемогу наших військових

 

10 лютого у Торонто з благословення предстоятеля Української православної церкви в Канаді Високопреосвященнійшого митрополита Юрія (Каліщука) та Преосвященнійшого єпископа Андрія (Пешка) військові священики Православної Церкви України прот. Дмитро Волошин, свящ. Святослав Юрків та свящ. Андрій Гуль відправили Божественну Літургію у кафедральному соборі Святого рівноапостольного князя Володимира Великого. Численна українська громада міста на недільному богослужінні молились за мир в Україні і перемогу наших військовослужбовців над російським окупантом. Багато вірян приступило до таїнств сповіді та причастя. Кожен з капеланів мав змогу звернутись до всіх присутніх зі словами проповіді, подяки за підтримку та розповіді про українське капеланство.

Після богослужіння українські капелани зустрілись з українською громадою. Лунали пісні рідною солов’їною мовою, на очах багатьох виступали сльози, люди розпитували про Україну та українців, про Православну Церкву і дякували священнослужителям за візит до їхньої парафії. В умовах еміграції великим осередком національно-культурного життя була і залишається церква. Як соціальний інститут вона сприяє збереженню національної ідентичності, подоланню меншовартості та об'єднанню українців, розсіяних по світу.

Таким чином, за кордоном відбувається єднання і духовна консолідація українців у діаспорі, аби виконувалась заповідь Христова “Щоб усі були єдині”.

Нагадаємо, 9 лютого закіншився перший тиждень Курсу розвитку капеланів у Тренувальному центрі Збройних сил Канади у місті Борден.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.