ДРУЗІ - ЦЕ КЛАСНО

На Львівщині американські капелани навчають дітей англійської мови

 

"Друзі це класно" - кажуть діти Старицької школи, що на Львівщині.

Вже протягом двох місяців у Старицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить вивчення англійської мови через спілкування з американськими військовослужбовцями. Ця справа стала можливою завдяки плідній праці між українськими та американськими капеланами.

- Капелан Террі Бел став тією особою, з якою ми змогли втілити в життя багато проектів. Саме з ним вдалося реалізувати надзвичайно цікаву програму вивчення англійської мови для всіх охочих школярів у Старичах, - каже керівник зовнішньо-капеланських відносин СУВД капелан Святослав Юрків

Цього четверга відбулась остання зустріч Террі з учнями. Її весело провели у спортзалі: зробили розминку, грали волейбол та інші ігри. Опісля смакували торт.

Директор школи Косик Наталія Михайлівна вручила капелану Подяку за його допомогу і старання. Багато дітей робили пам'ятні фотографії, кожен по-своєму дякував за приємний час, проведений з користю.

- Хоч американці від'їжджають, розпочата справа бути тривати і надалі. Прибуде нова група із США і у них теж буде капелан, - запевняє священик Святослав.

 

 

 

 

Пресс-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»