Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків. Після плідного навчального графіку друга черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України та Міністерством оборони України. Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 4 групи, у відповідності до кількості секторів зони проведення АТО. Кожний священик групи має приписку до військової частини, яка знаходиться у відповідному секторі зони проведення АТО. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, берці, шеврони і тактичний ремінь. А також аптечки, які пожертвувала Ганна Майборода від ГО "ВО Патріот".

 

Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 05 вересня виходять на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття.

 

Перед відправленням військових священиків Голова Синодального Управління військового духовенства Митрополит Іоан (Яременко) та Перший заступник голови Управління військового духовенства прот. Тарас Мельник відслужили молебень на закликання Святого Духа, після завершення якого 5 військових священиків склали обітницю тверезості, яка, окрім іншого, є наглядним прикладом для військовослужбовців щодо принциповості відмови від алкогольних напоїв в зоні проведення АТО.

З нами Бог, а тому і перемога!

 

Фото: Петро Ушкалов.

Прес-служба управління.

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу