ДРУГ У БІДІ

16-та гуманітарна допомога з Латвії вже в Україні

 

Вже вкотре Латвія демонструє дружнє співпережиття жителям Донбасу та військовослужбовцям в ООС, допомагаючи необхідним. 

З 9 по 12 вересня цього року Посол Латвії в Україні Юрійс Пойканс спільно з Головним капеланом Національних збройних сил Латвії Елмарсом Плявіньшем та Аташе з питань оборони Латвії в України Еріксом Наглисом з офіційним візитом відвідують Донецьку та Луганську області, аби передати 16-ту гуманітрну допомогу з Латвії. Постійним членом міжнародної делегації вже традиційно є головний капелан Національної гвардії України прот. Іван Михайлишин.

Цього разу гуманітарний вантаж включає медичні засоби для медичних установ Донецької області та одяг для місцевих жителів і військовослужбовців, який підготувала латвійська сторона спільно з неурядовими організаціями Швеції.

Телефоном наш капелан повідомом, що вже у перший день перебування на сході України вдалося зустрітися з військовими 72-ї бригади та місцевим населенням. Ві вони отримали гуманітарне добро, привезене латвійцями.

Одночасно сьогодні до Латвії на реабілітацію відправилася група українських військових у складі 15 осіб, що постраждали у ході бойових дій на Сході України.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.