ПРЕЗИДЕНТ ПРО КАПЕЛАНІВ

В Українській Армії збільшать кількість капеланів Православної Церкви України

 

15 січня у рамках свого візиту на Волинь Президент України разом з Святійшим Патріархом Філаретом прибули до Луцька, де у Свято-Троїцькому соборі подякували Богу за об'єднання православних в Україні. 

Після чого Президент відвідав Ківерці де озвучив рішення збілшити кількість капеланів Православної Церкви України в українських військах.

"Сьогодні Збройні сили України – це сотні тисяч українців, які є належно підготовані, патріотично вмотивовані, добре озброєні, добре забезпечені, одягнені, нагодовані. Я як Президент та Верховний Головнокомандувач відповідаю за кожне слово. В нас є одна із найпотужніших армій Європи, яка вихована – головне – на патріотичних традиціях, і де, нарешті, працюють українські капелани. А чому їх раніше не було? Чому не довіряли церкві чи армії? А сьогодні ми зустрілися з капеланами, слухайте... Ми будемо точно розширювати присутність капеланів нашої української церкви в нашій українській армії. І ці традиції ми успадкували від козацтва, від героїв української революції, визвольних змагань. Успадкували від воїнів УПА. І для мене надзвичайно важливо сказати це тут, на землі, де УПА постала і де ще живі герої, і де живуть їхні нащадки. Ми віддаємо шану і повагу героям визвольної боротьби. ", - сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, що посади військових священиків (капеланів) були введені з 15 травня 2017 року.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»