ДОПОВІДЬ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ

Блаженнійший Митрополит Епіфаній відзначив важливість капеланського служіння 

 

14 грудня 2019 р. відбувся Архієрейський собор, на якому було заслухано доповідь Предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія.

У доповіді було відзначено значущість капеланського служіння і важливість продовжувати цю працю та поглиблювати знання капеланів.

Також Архіпастир наголосив на важливості прийняття закону про капеланство.

"Окремо хотів би зупинитися на двох напрямках, які в нинішніх умовах мають важливе значення для українського суспільства – це капеланське служіння та соціальна і благодійна робота.

Загалом наша Церква має близько 600 капеланів, які в різній формі працюють у Збройних силах, Національній гвардії, Державній прикордонній службі, інших військових формуваннях, взаємодіють із добровольчими, волонтерськими та ветеранськими об’єднаннями. В умовах неоголошеної, але цілком реальної війни Російської Федерації проти України, що триває ось уже шостий рік, праця капеланів є життєво необхідною та високо цінується і у війську, і в суспільстві. Важливо продовжувати цю працю і обмін досвідом роботи, поглиблювати знання капеланів. Також перед державою ми наполягатимемо на ухваленні всіх необхідних законів та рішень, які би остаточно сформували систему військового капеланства, закріпили би положення капеланів та їхні соціальні гарантії".

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»