ДОПОМОГА ФРОНТУ

Капелани супроводжували в зону ООС гуманітарний вантаж із Латвії

 

Збір допомоги українським військовим організували завдяки старанням посла Латвії Юріса та капелана Збройних сил Латвії Елмарса. З української сторони вантаж супроводжував Головний капелан НГУ Іван Михайлишин, який розповів про свою поїздку.

- Було приємно зустріти повноважного посла пана Юріса, котрий активно підтримує і допомагає Україні. Особливі слова подяки головному капелану Збройних сил Латвії Елмарсу, котрий організовує збір вантажу, привозить в України і тут з активного сприяння Національної гвардії України розвозить по населених пунктах Донбасу, що знаходяться в зоні зіткнення, - говорить капелан.

Під час поїздки в зону ООС відбулися також зустрічі капеланів з представниками військово-цивільних адміністрацій Авдіївки, Попасної. Військові священики разом із послом Латвії відвідали медичні та навчальні заклади регіону.

- Крім офіційних зустрічей мені вдалося поспілкуватись із нашими героями. Висловлюю слова подяки командирам: 54-ї ОМБр “Холодний яр”, 30-ї ОМБр, батальйону імені генерала Кульчицького, командуванню ОТУ “Північ” НГУ за те, що дозволили мені відвідати захисників, котрі тут на передовій, жертвуючи своїм життям, захищають Україну від російського агресора. Незабутні враження від спілкування з ними, спільної молитви, щирої сповіді і прийняття Святих Тіла і Крові Христових. Дякую вам мої любі і дорогі бійці - захисники, - підсумував капелан Іван Михайлишин, який повернувся із зони ООС  22 лютого.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»