ДОПОМОГА ДОНБАСУ

Нацгвардійці допомагають доставляти латвійську гуманітарну допомогу Донбасу

 

20 лютого в Донецькій ОДА за участі представників латвійської делегації, місцевої влади, представників з Національної гвардії, Збройних Сил та керівників ООС відбулася зустріч, на якій озвучили плани відкриття Почесного консульства на Донеччині, співпрацю українських та латвійських капеланів і гуманітарну підтримки прифронтових територій України.

На зустрічі був присутній головний капелан НГУ Іван Михайлишин, Головний капелан Збройних Сил Латвійської республіки Елмарс Плявіньш та надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, війсбкослужбовці ЗСУ та НГУ.

Після зустрічі делегати та нацгвардійці вирушили населеними пунктами Донбасу з привезеною латвійською гуманітарною допомогою військовим та місцевим Авдіївки та Попасної.

Власне про цивільно-військову співпрацю НГУ на своїй сторінці в Фейсбук зазначив начальник групи цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Руслан Мирошниченко. «У НГУ є правильна акція - військовослужбовці зі всіх підрозділів збирають гуманітарну допомогу для маленьких мешканців Луганської та Донецької областей. Армія звикла отримувати допомогу від волонтерів і ми дякуємо їм за їхню підтримку бійців на передовій. Але, чи готові ми на волонтерські вчинки? Спробуймо», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, саме Національна гвардія започаткувала акцію «Гвардійська родина, тобі, Україно!» та неодноразово доставляла іноземні гуманітарні вантажі в районі проведення ООС.

Цим візитом українські посадовці завдячують Головному капелану Національних збройних сил Латвійської Республіки Елмарсу Плявіньшу, який неодноразово стимулював підтримку прифронтових міст України. У свою чергу він зазначив, що завдяки співпраці українських та латвійських капеланів вдається «будувати мости між військовими та цивільними». Крім того, він наголосив, що вже цього року 16 українських воїнів пройдуть реабілітацію у Латвії: 8 нацгвардійців та 8 військових ЗСУ.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»