ЧАС ПОМАГАТИ

Капелани СУВД подвоюють свою діяльність, направлену в бік потребуючих

 

Сьогодні Христос промовляє до нас мовчанням. Сучасній людині, що живе серед гучного світу, а особливо у такий нелегкий час як зараз, час, який неодмінно приведе за собою глобальні переміни, складно збагнути саме таку мову Бога. Ми звикли, що об’явлення Божі супроводжуються словами, а не тишею.

У переломний час, що нагадує нестабільну шальку терезів, ми шукаємо орієнтирів. Дехто намагається змінити світогляд або ж знайти нову систему цінностей. Проте є цінності, які ми називаємо вічними або ж домобудівничими. Це ті цінності, яких вчили нас батьки кожного дня змалечку.

Що це за цінності? Це співчуття до тих, хто страждає, несприйняття несправедливості, пошуки шляхів для відновлення миру, втративши який, ми втрачаємо дорогоцінний спокій.

Всі ці старі, але такі потрібні почуття, ми, як не дивно, з готовінстю демонструємо у час випробувань, наприклад, у таких, як зараз. Це тому, що вони, оці цінності, є онтологічними, вони всередині нас і складають частину нашої природи.

Капелани СУВД, як і медики, як і волонтери зараз подвоюють свою діяльність, направлену в бік потребуючих.

Не припиняє допомагати людям капелан Іван Михайлишин. Стараннями капелана та його парафіян вдалось зібрати продуктові набори для сімей загиблих героїв та людей, які зараз потребують допомоги. 2 квітня капелан спільно із представниками Спілки ветеранів АТО Деснянського району та Громадською радою Деснянського району доправили благодійну допомогу адресатам.

Нагадаємо, на сході країни капелани займаються такими ж справами. Ієромонах Меркурій (Скороход) спільно із волонтерами роздає їжу людям, що потерпають через карантин.

Капелан Андрій Бринчак організував черговий благодійний обід та роздачу одягу нужденним на Сумщині. Таку благодійну діяльність він проводить з 2012 року.

На Прикарпатті капелан Іван Турчинський разом зі Спілкою ветеранів АТО продовжує роз’яснювальну роботу серед населення. Бажаючим роздаються медичні маски.

Львівські капелани Андрій Дуда та Михайло Дулька спільно із волонтерами виготовили та роздали міщанам 1200 пляшечок антисептику.

Також і капелан Дмитро Волошин на Київщині організував біля свого храму збір продуктів для таких людей.

Аби подолати страх і паніку капелан Михайло Бучак на Волині започаткував цілий проект, покликаний допомогти подолати страх серед населення. Військовий священик у Facebook відповідав на запитання у форматі відеочату.

На Київщині капелан Михайло Предко разом зі своїми парафіянами розшукують людей, які опинилися в скрутному становищі та потребують допомоги. Для цього громада пропонує потребуючим заповнити електронну форму, де вони можуть вказати свої потреби.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».