ДОБРА СЛУЖБА

Капелани відвідали урочистості з нагоди ротації канадських військовослужбовців

 

14 квітня у містечку «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбулась урочиста передача повноважень, в рамках якої у присутності контр-адмірала Брайана Сантарпіа відповідні документи підписали командири попередньої та нової ротацій контингенту ЗС Канади в Україні.

Канадські Збройні Сили беруть участь у підготовці бойових підрозділів ЗС України в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна». В ЗС Канади вона відома як Операція «UNIFIER».

Щоб привітати канадських військовослужбовців до Міжнародного центру миротворчості та безпеки цього дня завітали Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, начальник штабу операцій Командування об’єднаних операцій Канади контр-адмірал Брайан Сантарпіа, Почесний Консул Канади Оксана Вінницька-Юсипович, капелани Православної Церкви України, капелани Української Греко-Католицької Церкви та їх канадські та американські колеги.

Зустрічав високих гостей на полігоні начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Він щиро подякував канадській стороні за всебічну підтримку за допомогу Україні у зміцненні її обороноздатності, а також від імені Міністра оборони України та Начальника Генерального штабу ЗС України й керівництва вишу вручив нагороди низці кращих військовослужбовців ЗС Канади.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»