Молились за мир

У Києві відбувся 7-й Національний молитовний сніданок

 

Сьогодні, 31 травня, в Українському домі Києва відбувся 7-й Національний молитовний сніданок, присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі-України.

Участь у заході взяли: Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Секретар РНБО Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Міністр освіти Лілія Гриневич, Міністр культури України Євген Нищук, очільники українських церков, народні депутати, дипломати, керівники закордонних дипломатичних місій. 

З іноземних гостей присутні посол США в Україні Марі Йованович, віце-спікер парламенту Молдови Валерій Гілецький та член Конгресу США від штату Техас Луї Гомерт. Особливим гостем сніданку був голлівудський актор Стівен Болдвін, який приїхав підтримати Україну у важкі часи.

Всього для участі у події запрошено близько 700 гостей із 15 країн. 
 
Серед присутніх також Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Патріарший намісник митрополит Білоцерківський і Переяславський Епіфаній (Думенко), Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко), архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), а також військові священики прот. Костянтин Лозінський  та прот. Костянтин Холодов. 

Початкову молитву "Отче наш" прочитав Святіший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет. 

Крім того, під час заходу було виголошено молитви за сиріт, за мир в Україні, за представників усіх гілок влади, а також молитву за перемогу.

Звертаючись до присутніх, Президент України наголосив, що справа набуття Українською церквою автокефалії є дуже важлива, адже без Церкви нема нації і Церква є важливим атрибутом суверенної незалежної України.

«Саме тому ми так боремося і молимося за створення єдиної Помісної Української Православної Церкви. Переконаний, з нами – Божа воля і допомога. Нашою спільною молитвою Український Народ отримає Томос про єдину Помісну Українську Православну Церкву. І завершить створення суверенної незалежної фантастичної європейської держави Україна», - наголосив Петро Порошенко. 

Привітання від найбільших фракцій парламенту висловили народні депутати Оксана Продан та Віктор Єленський. Ведучі заходу - українська співачка і політичний діяч Оксана Білозір та народний депутат Павло Унгурян. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»