ДЕРЕВА ПАМ'ЯТАТИМУТЬ

Капелан Дмитро Поворотний взяв участь у висадці саджанців в честь полеглих захисників Кодаку

 

У чистий четвер у Дніпрі біля стели Паланки Новий Кодак висадили алею із 40 дерев. "Нехай ці 28 кленів і 12 декоративних яблунь зростають на згадку про наших полеглих Героїв" - кажуть автори доброї справи.

Капелан Дмитро Поворотний також долучився до увіковічення пам'яті героїв і молитви за них: "36 загиблих героїв, моїх земляків з Новокодацького району Дніпра. Вони народились і зростали на високому березі Дніпра, навчалися, працювали, мріяли, але коли прийшов споконвічний ворог зі сходу, який вже колись,300 років тому, захопив і спалив Новий Кодак, хлопці пішли і не пустили його на свій берег, хоч і самі не повернулися на нього".

- Але ми, живі, насадили кленовий гай, 40 дерев, і тепер ці дерева будуть зростати і височити на високому березі Дніпра, нагадувати про 36 загиблих героїв- земляків, - сказав капелан.

Мати загиблого воїна Тетяна Решетняк отримала нагрудний знак сина «Піски. Сталева фортеця». Двадцятитрьохрічний Дмитро був смертельно поранений під селищем Піски 17 лютого 2016 року. Наступного дня хлопець помер у лікарні міста Селидове.

Вічна пам'ять і царство Боже усім загиблим захисникам України.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО