ДЕНЬ ПРИКОРДОННИКА

30 квітня охоронці українського державного кордону відзначають професійне свято

 

Нинішня дата Дня прикордонника — 30 квітня — була встановлена п’ятим президентом Петром Порошенко в 2018 році на честь сторіччя прикордонної служби. Вибір дня президент пояснив необхідністю відповідати історичним реаліям адже саме в кінці квітня 1918 року Слов’янська група окремої Запорізької дивізії армії УНР під командуванням полковника Володимира Сикевича визволила величезні території на Донбасі і підійшла до кордону Росії.

Боротьба з незаконними збройними формуваннями, терористичними загрозами, наркотрафіком, торгівлею людьми, протидія незаконним міграційним процесам, контрабандній діяльності та, навіть, поширенню небезпечного вірусу – щоденні завдання Державної прикордонної служби України.

Сьогодні прикордонна служба повідомляє, що незважаючи на святкові заходи і карантин, по периметру нашої Держави несуть службу майже 2 тисячі прикордонних нарядів. Не припиняють свою роботу оперативні підрозділи, військовослужбовці, які цілодобово стежать за прикордонням та надводним простором за допомогою технічних засобів.

Сьогодні ми вітаємо людей, які охороняють і захищають державний кордон, висловлюємо їм подяку за службу. Капелани України сьогодні моляться за здоров'я та успіх сторожів держави, а також покладають квіти до меморіалів солдатів прикордонної служби, які загинули під час захисту України.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації