День морської піхоти

16 листопада 2015 року з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, настоятель Свято – Миколаївського храму на Татарці, перший заступник голови Синодального управління військового духовенства, протоієрей Тарас Мельник прийняв участь у святковому заході з нагоди дня морської піхоти України, який проходив у місті Києві. Розпочалися урочистості у парку Слави де представники Громадської організації ветеранів Союз морських піхотинців України (СМПУ), Міноборони поклали квіти до Вічного вогню і ушанували хвилиною мовчання загиблих побратимів, у тому числі тих, які віддали життя з початку окупації Криму і військових дій на Донбасі.

Після мітингу-реквієму в столичному парку Слави урочистості продовжилися у Будинку офіцерів, де "чорних беретів" привітали з професійним святом, а також відзначили їхні заслуги нагородами. З благословення Святійшого Патріарха Філарета, із словом привітання виступив перший заступник голови Синодального управління військового духовенства, протоієрей Тарас Мельник у якому вказав, що морська піхота була і залишається елітою національного військового флоту, особливою гордістю нашого народу. Висловив слова щирої вдячності за високий патріотизм, відданість військовій справі, зразкову службу та сумлінне виконання покладених завдань та побажав всім миру, доброго здоров’я і нових звершень у справі служіння Українському народові! Після привітання отець Тарас нагородив морських піхотинців медалями "За жертовність і любов до України».
Наприкінці заходу академічний ансамбль Збройних Сил України подарував гостям святковий концерт.

За матеріалами cerkva.co.ua

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»