День морфлоту України

Капелан привітав моряків Військово-Морських Сил Збройних Сил України з професійгим святом

 

Щорічно в першу неділю липня в Україні своє професійне свято відзначають моряки Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Основні урочистості відбулися в Одесі в неділю, 1 липня, за участі Міністра оборони України Степана Полторака, Одеського міського голови Генадія Труханова, заступника голови Одеського обласного ради Юрія Дімчогло, ветеранів ВМС ЗСУ, волонтерів, представників громадськості.

На запрошення командувача ВМС ЗСУ України віце-адмірала Ігоря Воронченко участь в урочистих заходах взяв голова регіонального управління військового духовенства "Південь" протоієрей Василь Вирозуб.

Святкування розпочалося з церемонії включення нових малих броньованих артилерійських катерів «Вишгород», «Лубни», «Кременчук» і «Нікополь» до складу ВМС ЗСУ і підняття Військово-Морського Прапора і прапорів розцвічування на військових кораблях і суднах забезпечення.

Міністр оборони України вручив військовим морякам почесні державні нагороди. Також в цей день хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув при виконанні своїх обов'язків на бойовому посту.

Святкування продовжилося виступом Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації