День Хрещення Руси-України

28 липня 2017 року в Володимирському Патріаршому Кафедральному Соборі відбулась святкова Божественна Літургія яку очолив Святійший Патріарх Київським і всієї Руси-У країни Філарет. Під час літургії Святійшому Патріарху Філарету співслужили архієреї Української Православної Церкви Київського Патріархату та духовенство Володимирського Патріаршого Кафедрального Собору.

По звершенню Божественної Літургії духовенство та віряни сформували єдину колону для проходження Хресною Ходою до пам’ятника Святому Князю Володимиру. Очолив колону Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-У країни Філарет. Нагадаємо, що цьогоріч Першоієрарху Київського Патріархату виповнилось 88 років.

Під час цьогорічної Хресної Ходи віряни та духовенство традиційно з молитвою рушивши від центрального входу Володимирського Патріаршого Кафедрального Собору (бульвар Тараса Шевченка, 20) пройшли центром Києва, через бульвар Тараса Шевченка, вулицю Володимирську, через Михайлівську площу, вулицею Трьохсвятительською і завершили ходу молебнем біля пам'ятнику Святому князю Володимиру Великому.

В цьому році вперше, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, учасники бойових дій на Сході України, військові священики та волонтери організовано взяли учать у щорічній великій Хресній ході. На початку своєї колони вони несли унікальну, освячену в Михайлівському Золотоверхому монастирі ікону Пресвятої Богородиці - покровительки українських воїнів.

Загалом до Хресної ходи приєдналось більше 200 військових священиків (капеланів) та понад 1000 ветеранів АТО,що пройшли організованою групою в рамках колони Хресного Ходу.

Хресна Хода вірян та духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату завершився молебнем біля пам'ятнику Святому князю Володимиру Великому. По завершенню молебня військові священики УПЦ Київського Патріархату вирушили з іконою Пресвятої Богородиці - покровительки українських воїнів в зону АТО для поклоніння і молитви за українських воїнів, які захищають територіальну цілісність та незалежність України.

Для учасників Хресної ходи на території Михайлівського Золотоверхого монастиря було розгорнуто пункт для харчування.

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату