ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА

У Запоріжжі капелан помолився за полеглих військових водіїв
 

 

25 жовтня на передодні святкування Дня автомобіліста і дорожника, військовослужбовці 23-ї бригади охорони громадського порядку організували урочистості присвячені цьому святу.

Духовний наставник частини – військовий капелан Анатолій Кусик провів поминальний молебень по всім загиблим героям-автомобілістам та благословив особовий склад. Гвардійці вшанували полеглих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного обеліску.

Щороку гвардійці проводять мітинг та вшанування загиблих воїнів-автомобілістів біля меморіалу пам’яті, який розташовано на виїзді з міста Запоріжжя.

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник командира військової частини 3033 з озброєння – начальник технічної частини полковник Євген Скрильник: «Гвардійці! На всіх Вас покладені дуже важливі і відповідальні обов’язки – Ви водії, Ви перевозите особовий склад, військове майно, озброєння, боєприпаси та інші матеріальні засоби і від якості та своєчасності виконання цього завдання зачасту залежить успішне виконання службово-бойових завдань які поставлені перед військами. Дякую за вашу сумлінну працю! Щиро вітаю всіх Вас зі святом, бажаю успіхів в службі та злагоди в сім’ях».

Військовослужбовцям довели святковий наказ командира бригади, а кращим фахівцям вручили грамоти і подяки.
Завершились урочистості пам’ятним фото під музичний супровід військового оркестру частини.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО