Нагродження генерала армії

06 січня 2018 року, в день навечір'я Різдва Христового, в Синодальній залі Київської Патріархії відбулась зустріч Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з Начальником Генерального штабу Збройних Сил України, генералом армії України Віктором Муженком.

В зустрічі також взяли участь Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан (Яременко) та Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник.

Святійший Патріарх Філарет привітав генерала армії України Віктора Муженка з прийдешнім святом Різдва Христового та нагородив високою церковною відзнакою – Орденом Христа Спасителя.

Його Святість подякував генералу армії, а в його особі і всім воїнам України за їхню доблесть та жертовність, виявлені під час захисту державності та суверенітету Української Держави та її громадян.

Окрім того, під час зустрічі Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) відзначив системну працю Начальника Генерального штабу ЗСУ щодо запровадження та розвитку служби військового духовенства (капеланства) в українській армії.

Сторони окреслили нові спільні проекти, які будуть направлені на реабілітацію воїнів. Зокрема було визначено можливість створення чоловічого монастиря, де кожен захисник України зможе у молитві провести своє життя або отримати духовну підтримку від братії.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації