Четверта Ротація

30 жовтня відбулась четверта ротація військових священиків. Після плідного навчального графіку четверта черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України,  Національною гвардією України та Прикордонною службою України.

Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 4 групи, у відповідності до кількості секторів зони проведення АТО.

Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 31 жовтня виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття.З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, зимовий бушлат, плащ-накидку, берці, шеврони і тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків Голова Синодального Управління військового духовенства Митрополит Іоан (Яременко) та прот. Іван Михайлишин відслужили молебень на закликання Святого Духа. На пероні священики по традиції заспівали заспівали Гімн України.

А вже о 13.00 повертається перша група військових священиків із третьї ротації, які виконували свій пастирський обов'язок в зоні проведення АТО протягом 30 днів.

З нами Бог, а тому і перемога!

 

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.