Чергове засідання РДПО

26 вересня, у Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулося чергове засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.

У засіданні Ради прийняли участь Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко), Перший заступник голови СУВД, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці, протоієрей Тарас Мельник та координатор ОТУ «Донецьк» свящ. Олександр Медведєв.

Представники церковних конфесій разом із військовослужбовцями обговорили сучасний стан військово-релігійного співробітництва та питання щодо створення Інституту військового капеланства Збройних Сил України.

Представники Міністерства оборони і Генерального Штабу поінформували часників засідання про поточний стан проекту нового наказу Міністра оборони України  про затвердження положення «Про службу військового духовенства (капеланську службу) у Збройних Силах України».

Також проголосували про внесення змін до Наказу МО України «Положення про Раду у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України».

Після засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України всі пропозиції будуть направлені на розгляд Міністру оборони України генералу армії України Степану Полтораку.

Пропоновані новини

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».