БУТИ КРАЩИМИ

Капелан благословив початок змагання на кращий розвідувальний взвод спецпризначення НГУ

 

6 серпня у Міжнародному центрі НГУ, що на Київщині, розпочались змагання розвідувальних підрозділів спеціального призначення Нацгвардії. За звання найкращого взводу розвідки НГУ будуть боротися 4 команди з усієї України, повідомляє сайт НГУ.

- Вже вдруге за традицією змагання кращих із кращих розвідників проходять у Міжнародному центрі НГУ. Ви прибули довести, що ваші професійні навички дійсно на високому рівні. На тотожних змаганнях серед розвідувальних підрозділів Збройних сил України у минулому році розвідувальний взвод Бригади швидкого реагування Нацгвардії зайняв почесне третє місце. На це варто рівнятись, - сказав під час урочистого шикування начальник відділу розвідки штабу Головного управління Національної гвардії України полковник Шаін Клібанський.

Гвардійці-розвідники вшанували пам’ять загиблих під час виконання службових обов’язків, а військовий капелан о. Іван Касенич провів обряд благословення гвардійців перед початком змагань. О. Іван наголосив на важливості бути відданим військовій справі та служінню Батьківщині.

У перший день гвардійці-розвідники змагались у вправах з військової топографії, тактичної медицини, подолали смугу перешкод та демонстрували уміння з прийомів рукопашного бою.

Упродовж наступних трьох днів на розвідників чекають визначені бойові розпорядження, ускладнені далекими відстанями, перешкодами (мінне поле, водні перешкоди) та часом для виконання (день-ніч). На завершальному етапі команди відпрацюють вправи із бойової стрільби та виконають марш-кидок у повному спорядженні.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу