БОЖЕ, НАМ ЄДНІСТЬ ПОДАЙ

У столиці відбувся молебень за мир і єдність України

 

Сьогодні на Володимирській гірці представники Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій молилися за чесні та усвідомлені вибори, за мир і єдність для всього народу, за добре майбутнє для України.

Розпочав молитву предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Епіфаній. Разом із Блаженнійшим Епіфанієм молився Голова Синодального Управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко), Перший заступник Голови СУВД протоієрей Тарас Мельник та близько півсотні капеланів.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримала ініціативу напередодні голосування у президентських виборах, оголосити День всенародного покаяння перед Богом, примирення, молитви і посту.

На молитві були присутні глава держави Петро Порошенко разом з дружиною Мариною, Міністр оборони України Степан Полторак, начальник ГШ ЗСУ генерал-армії Віктор Муженко, Глава СБУ Василь Грицак, Голова НГУ Голова ДПСУ Петро Цигикал, Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров, генерал-майор ЗСУ Ігор Гордійчук, ветерани ООС та АТО, багатотисячний народ України.

Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості ключового прохання сьогоднішньої молитви – єдність всіх церков, єдність держави, єдність народу і єдність нації.

«Ви почули, що сьогодні ми також молилися за наших воїнів, які віддали своє життя за українську землю, за нашу свободу. І ми молилися за мудрість – мудрість народу, який завтра буде визначати майбутнє України», - сказав Петро Порошенко.

Одразу після молитви похмура погода змінилася на сонячну і теплу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»