БОГ. РОДИНА. УКРАЇНА.

У Києві відбувся 8-й Національний молитовний сніданок

 

Щойно у столичному Українському домі завершився 8-й Національний молитовний сніданок України, присвячений Року сім'ї. Захід із лозунгом: Бог, Родина, України, зібрав рекордну кількість гостей і став найбільшим у Європі.

У сніданку взяли участь близько 1000 учасників, зокрема керівництво держави, урядовці, провідні політики України та ряд впливових закордонних гостей, серед яких парламентарі США, представники Духовної ради Білого дому, провідні політики країн Європейського Союзу тощо. Зокрема, конгресмен США від штату Мічиган, потужний голос України в Конгресі США Тім Уолберг, керівник делегації Духовної ради Білого дому Джеймс Гарлоу, стратег та радник Президента США Рональда Рейгана Марк Нутл та багато інших.

Крім цього, у Молитовному сніданку цього року взяли участь відомі представники української творчої інтелігенції. Зокрема, приєднався до заходу український актор та співак Михайло Хома (Дзідзьо), який поділився з присутніми зворушливою історією свого народження.

До молитовного сніданку долучився голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) разом з військовими капеланами прот. Іваном Михайлишиним та прот. Михайлом Предком, яких окремо вітав Голова парламенту Андрій Парубій, відкриваючи молитовне дійство.

Сніданок розпочався з хвилини мовчання за загиблими гірниками у Львівській області та захисниками України на Донбасі.

Нагадаємо, що вже понад шістдесяти років Молитовні сніданки за участю президентів, керівників урядів і парламентів регулярно відбуваються у США, країнах Європейського Союзу, Свропарламенті тощо, славши багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу.

Починаючи з 2009 року, з ініціативи Міжфракційного депутатського об'єднання «За духовність, моральність та здоров'я України» у м. Києві відбуваються Національні молитовні сніданки України, сприяючи духовному єднанню політиків, пропагуванню та утвердженню національних моральних цінностей серед державних діячів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.