БЛАГОСЛОВЕННЯ НАВЧАННЯ

В Збройних силах почався новий навчальний рік

По всій Україні відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року військовослужбовців.

***

13 січня митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав військову частину полку зв'язку у м. Вінниці та звершив молебень на початок нового навчального року. Також він привітав війсковослужбовців, окропив їх святою водою та роздав іконки Різдва Христового.

 

 

***

В Оперативному командуванні "Схід" Збройних Сил України відзначили початок нового навчального року. Під час урочистого шикування офіцери управління та командири військових частин оперативного командування привітали особовий склад та визначили основні напрямки і пріоритети підготовки. Кращим за підсумками минулого навчального року військовослужбовцям було вручено грамоти і подяки.

Серед нагороджених також був і особливий гість – відомий військовий священник протоієрей Дмитро Поворотний. Після невеликої промови і молитви отець Дмитро благословив воїнів на сумлінну працю заради захист України і її народу.

Цього ж дня відбулась церемонія вручення особистої зброї та закріплення за військовослужбовцями бойової техніки.

 

 

***

Урочисте шикування та благословення з нагоди початку нового навчального року відбулось і на Львівщині. Капелан Михайло Дулька привітав захисників України та побажав їм плідного навчання.

 

***

У той самий час капелан Дмитро Волошин благословив захисників 43 ОАБр на урочистому шикуванні з нагоди початку навчального року.

 

 

***

Мітинг присвячений новому навчальному році відбувся на плацу Яворівського полігону за участі капелана Святослава Юрківа. Почався навчальний рік з постановки завдань керівним складом та із заняття по національно-патріотичній підготовці.

 

 

Нагадаємо, кількома днями раніше Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник привітав військових новобранців.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО