Благодійність з США

Протоієрей Богдан Згоба  сприяє покращенню матеріальної бази КПБА

Настоятель патріаршої ставропігійної парафії святителя Миколая у Філадельфії (США) прот. Богдан Згоба долучився до  покращення матеріальної бази Київської православної богословської академії та встановлення систем кондиціонування в одному з корпусів.

Довідково: прот. Богдан Згоба священослужитель УПЦ Київського Патріархату в США, з 2001 року, під час здійснення священичої діяльності в Україні забезпечував душпастирську опіку військовослужбовців Збройних Сил Україи в м. Суми.

Отець Богдан здійснює системну підтримку військових священиків (капеланів), зокрема, за ініціативи Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату та за фінансової підтримку прот. Богдана Згоби реалізується проект "Підрясник д ля капелана".

Як інформує офіційний веб-сайт Київської  православної богословської академії  

Традиції вищої духовної освіти і богословської науки у Києво-Могилянській академії, згодом у Київської духовній академії і семінарії, а сьогодні у Київській православній богословській академії, сформувались завдяки щедрим меценатам: Галшка Гулевичівна, митрополит Петро Могила, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
Освіта, навчальна і наукова діяльність, видання книг, просвітництво – це ті сфери життя суспільства, які для свого повноцінного функціонування і результативності, потребують постійних капіталовкладень, турботи небайдужих жертводавців та уваги людей доброї волі. «Придбайте вчення і за велику кількість срібла, – і ви придбаєте багато золота» (Сир. 51: 36), навчає праведний Сирах. Особливо це стосується закладів вищої духовної освіти, де для належного навчання, виховання і проживання майбутнього священнослужителя і богослова, необхідні сучасні матеріально-технічні і побутові умови.
Ректорат, професорсько-викладацький і студентський колектив академії молитовно дякує прот. Богдану Згобі (випускнику КПБА) настоятелю патріаршої ставропігійної парафії святителя Миколая у Філадельфії за допомогу у покращенні матеріальної бази академії та встановлення систем кондиціонування.

Закликаємо усіх людей доброї волі долучитися до процесу відродження і утвердження в Україні вищої духовної освіти, підготовки пастирів Церкви, розвитку богословської науки – запоруки побудови єдиної Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

 

 

 

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО