БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ДОБРОТА"

Перший заступник голови СУВД капелан Тарас Мельник допомагає дітям що втратили батьків на війні

 

Напередодні нового навчального року у Свято-Миколаївському храмі на Татарці, з благословення настоятеля храму, першого заступника голови Синодального управління військового духовенства протоієрея Тараса Мельника була проведена благодійна акція «Доброта».

Головним завданням благодійної акції стало допомогти школярам, що втратили своїх батьків у зоні бойових дій, багатодітним родинам військовослужбовців, дітям-сиротам зібрати свій шкільний ранець.

"Це, мабуть, найменше, що ми можемо зробити із вдячності за їхню жертовність та у пам'ять про наших військовослужбовців, які героїчно загинули на Сході нашої Держави, захищаючи нашу землю. Це допомога їхнім дітям, які є нашими дітьми", - каже капелан Тарас Мельник

Завдяки благодійникам храму було закуплено 20 ранців з повним набором канцелярії, які потрібні для навчання. Наші маленькі українці, діти тих, хто віддав своє життя заради мирного неба над усіма нами, готові до нового навчального року. Вони не тільки отримали шкільне приладдя, але й Господнє благословення та напутнє слово настоятеля храму капелана Тараса Мельника.

"Ми повинні пам’ятати, що війна триває. Тому найменше, що ми можемо зробити тут – підтримувати військових, хоча би у такий спосіб. 
Щиро дякуємо усім! Дякуємо за небайдужість до долі інших людей та нашого спільного майбутнього, бо саме завдяки таким патріотам, як ви, Україна вистояла у важкій боротьбі проти окупантів і продовжує боротьбу за суверенітет та незалежність", - сказав військовий священик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами  cerkva.co.ua 

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату