Бідному сорочка

Капелан з прифронотової лінії відвідав хоспіс на Донеччині 

 

Військовий капелан ігумен Макарій (Дацюк) разом з громадою своєї парафії Святого Юрія Переможця, знаючи важке становище мешканців хоспісу Донецької єпархії, привіз літнім людям солодощі та теплі слова.

На своїй сторінці у fb архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій (Горобцов), який безпосередньо опікується жителями хоспісу, подякував капелану за жертовність:

«Самий перший, хто надав благодійну допомогу нашому хоспісу у цьому році, це настоятель парафії на честь Св. Юрія Переможця у смт. Новотроіцьке. Ігумен Макарій (Дацюк) разом зі своїми парафіянами приготував для тяжкохворих чудові смачні подарунки. Ця парафія знаходиться всього за декілька км від фронту. Парафія маленька. Не дуже заможна. Але українці завжди були і є милосердними людьми. І у скрутний час завжди допомагали один одному, ділилися останнім. Тому ми вдячні отцю настоятелю та вірянам цієї парафії за зразок справжньої жертовності. Збережи їх Боже на многії і благії літа!», - написав архієпископ Сергій (Горобцов). 

Архієпископ Сергій подякував також усім людям доброї волі, які не залишаються осторонь від проблем і вимушених переселенців, і тих, хто залишився доглядати свої домівки на лінії розмежування фактично під постійними обстрілами російських найманців.

«Хочу висловити слова вдячності всім нашим українським архієреям, духовенству і всім небайдужим християнам за допомогу притулкам та вимушеним переселенцям на сході України. Нам дуже складно. Кожного дня чуємо вибухи. Багато людей втратили назавжди свої будинки, квартири і мусіли з родинами переїхати в інші (мирні міста). Дуже тяжко знайти недороге житло, влаштуватися на підприємство. Слава Богу, якщо в родині немає тяжко хворих... Памперси, ліки, продукти харчування, канцелярія для дітей, теплий одяг витягує з кишені бідних переселенців останні копійчини. І за рахунок Вас, дорогі благодійники, за рахунок Божої ласки та Вашої допомоги ми не опускаємо руки. Постійно відчуваємо Вашу підтримку і дякуємо Вам за все!!!!!!!!!!!!!»

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»