Бадьорі духом

У Києві стартував Чемпіонат Національної гвардії України з кросфіту

 

У неділю, 8 липня, в центрі столиці розпочався Чемпіонат Національної гвардії України з функціонального багатоборства (кросфіт).

 110 учасників, половина з яких учасники бойових дій, в перший день змагалися з силових вправ на крос-арені Хрещатого парку (Арка Дружби народів).

На відкриття заходу завітали відомі спортсмени України, почесні гості, представники командування НГУ та велика кількість вболівальників – військовослужбовців та мешканців, що прийшли повболівати.

«Наш чемпіонат – це один з елементів, що створює та розвиває здорового сильного воїна. Історія сьогоднішнього єдиноборства – це щоденна фізична підготовка та наполегливі тренування кожного воїна-спортсмена. Я сам займався легкою атлетикою, боротьбою і знаю як це зміцнює дух колективу і твій власний, адже, людина в спорті стає стабільною і сильною», - зазначив командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров на відкритті чемпіонату.

 Привітав учасників змагань головний військовий священик НГУ прот. Іван Михайлишин, побажавши молодим людям бадьорості та витримки.

Нагадаємо, організаторами заходу стала Федерація функціонального багатоборства України разом з Національною гвардією України. Чемпіонат Національної гвардії України з функціонального багатоборства – один з основних кроків до розвитку сучасних методів фізичної підготовки бійців.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»