52 роки на захисті Батьківщини

Святкування заснування військової частини 3033

 

30 вересня гвардійці 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку Національної гвардії України святкували 52 річницю заснування військової частини. Напередодні свята іменинників відвідали керівники області та міста, представники районної адміністрації, очільники Національної поліції і військкомату та ветерани частини.

Із вітальними словами до всіх присутніх звернувся командир бригади полковник Андрій Каргаєв та голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Пам’ять загиблих військовослужбовців частини було вшановано хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятної плити.

Військовий священик отець Анатолій також привітав бійців зі святом та закликав постійно проявляти віру, терпіння, любов і милосердя аби завжди мати Боже благословення та захист. За високі показники у службово-бойовій діяльності та з нагоди свята, кращі гвардійці були нагороджені грамотами, подяками, грошовими преміями, цінними подарунками та медалями.

З трибуни лунали теплі слова та побажання від присутніх гостей та друзів. Гвардійців також привітали учні Запорізької школи №88, а вихованці «Обласного центру патріотичного виховання молоді» подарували військовим святковий концерт.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами 23 окремої бригади ОГП НГУ

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.