31-а МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Голова СУВД відбув до Берліну на зустріч капеланів всього світу

 

27 січня в Берліні розпочала роботу 31-а Міжнародна конференція очільників військових капеланських служб (International Military Chiefs of Chaplains Conference). 

Задля участі в роботі конференції до Берліну відбув голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) у супроводі свого заступника по роботі з міжнародного і міжконфесійного співробітництва прот. Костянтина Холодова.

Тема цьогорічної зустрічі очільників капеланських служб: «Теорія «справедливої війни» - Концепція «справедливого миру» в сучасності».

Конференція має на меті сформулювати перспективи спільного розвитку, обмінятися думками та досвідом, а також пасторальне співробітництво.

Для колег з багатьох країн світу митрополит Іоан презентував історію формування та сучасний стан капеланства в Україні, яка перебуває в стані реальної війни. Очільник православних капеланів України запропонував свій погляд на філософію існування військового священника, який сформувалася не на папері, а в реальному часі протиборства, смерті та патріотизму.

У вівторок, 28 січня, українська делегація разом з очільниками капеланських служб світу провела екуменічну молитву в Меморіальній церкві кайзера Вільгельма.

Телефоном прот. Костянтин Холодов повідомив, що велику увагу делегати звертають на етику капелана під час проведення духовних місій. 

- Очевидно, що причиною вибору такого вектору міжконфесійних рефлексій є сучасний світ, який є швидкомінливим, а головне – нестабільним, - говорить капелан.

31-а Міжнародна конференція очільників військових капеланських служб триватиме до кінця січня. Про нові подробиці перебігу дебатів читайте у наступних публікаціях.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.