25-РІЧЧЯ РОДИНИ

Сім’я капелана Івана Михайлишина святкує срібне весілля

 

«Родина, родина – від батька й до сина
Від матері доні добро передам».

25-річчя подружнього життя сьогодні святкує родина капелана Православної Церкви України прот. Івана та Оксани Михайлишин. Коло друзів, колег та побратимів сьогодні вітають ювілярів.

Рівно опівдні, як і 25 років тому, сім’я Івана та Оксани зібралася в академічному храмі Святого апостола і євангелиста Іоана Богослова в Золотоверхій обителі щоб піднести подяку Богові за всі роки спільного життя, за спільні здобутки та радощі, за трійку дітей, якими Всевишній їх благословив.

Привітати відомого священика завітав Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній, який сам свого часу опановув богословські науки під керівництвом ювіляра. Блаженнійший Епіфаній разом з Головою Синодального управління військового духовенства митрополитом Іоаном, Першим заступником Голови СУВД прот. Тарасом Мельником та викладачами Київської православної богословської академії у священному сані піднесли подячні молитви за сім’ю священика.

Окремі вітання сьогодні прозвучали і від Національної гвардії України в особі Начальника служби з питань військового духовенства Головного управління Національної гвардії України полковника Олександра Іздебського.

Сам отець Іван говорить, що вдруге стоїть на вишитому рушнику перед вівтарем, але його сімейне щастя як і 25 років тому відчувається ніби вперше.

- Посмішка дружини, радість діточок – це все моє щастя. Я дякую небесам за ці роки, за все пережите, власне за життя дароване мені в родині. Всі вони – дружина, діти – моя сила, - говорить щасливий батько.

Синодальне управління військового духовенства щиро вітає Головного капелана Національної гвардії України о. Івана, його дружину та діток з визначним родинним святом – срібним весіллям. Зичимо вам, дорогі наші, міцного здоров’я, завзяття і невпинного руху вперед.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу