24 річниця ЗСУ

3 грудня 2015 року з благословення голови Синодального управління військового духовенства м. Іоана (Яременка), перший заступник голови СУВД, настоятель Свято Миколаївського храму на татарці протоієрей Тарас Мельник прийняв участь у святковому заході з нагоди святкування 24 річниці Збройних Сил України у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. 

Протоієрей Тарас Мельник у своєму привітальному виступі наголосив на відродженні Збройних Сил України, вказав що у такі непрості часи для нашої держави військові є особливою гордістю нашого народу і надійними захистом перед агресор. Висловив слова щирої вдячності за високий патріотизм, відданість військовій справі, зразкову службу та сумлінне виконання покладених завдань та побажав всім миру, доброго здоров’я і нових звершень у справі служіння Українському народові! Після привітання отець Тарас нагородив офіцерський склад медалями "За жертовність і любов до України». 
Наприкінці заходу духовий оркестр Збройних Сил України подарував гостям святковий концерт.

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»