ЮВІЛЕЙ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ПОЛКУ

Голова СУВД привітав Окремий президентський полк з 20-ю річницею створення

 

13 березня у військовій частині А0222 міста Києва відбулись урочистості з нагоди 20-ї річниці Окремого Президентського Полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Привітати військовослужбовців прибув голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко).

Голова СУВД разом першим заступником голови СУВД, прот. Тарасом Мельником, капеланом частини Андрієм Гулем та заступником голови СУВД по роботі з ДПСУ Михайлом Предком звершили подячний молебень у каплиці військової частини. Капелани піднесли особливі прохання до Бога, щоб Господь захистив українське військо, дав йому сили та відваги захищати Батьківщину.

Митрополит Іоан привітав Окремий президентський полк із 20-ю річницею та наголосив, що завдяки воїнам, які зупинили агресора в 2014 році, православ’я в Україні отримало незалежність і визнання. 

— Для нас Президентський полк є символом Української державності. Поки наша країна перебувала в радянському рабстві, мови про Президентський полк взагалі не йшло. А зараз ми маємо цей чудовий підрозділ, який символізує те, що ми є народ, що у нас є земля, що у нас є держава, яку ми любимо. Коли Бог з нами, це означає, що з нами будуть перемоги на всіх фронтах. І тому після перемоги на цьому духовному фронті ми обов’язково здобудемо перемогу на військовому фронті, — наголосив митрополит Іоан.

Також голова СУВД від імені Блаженнійшого Митрополита Епіфанія нагородив військовослужбовців Окремого президентського полку медалями «За жертовність і любов до України».

Командиру полку підполковнику Олександру Бакуліну митрополит Іоан подарував ікону Покрови Воїнської.

- Нехай Покров Пресвятої Владичиці Богородиці буде з президентським полком завжди, - сказав голова СУВД.

Це вже п’яте військовим формуванням, якому було вручено ікону Покрови Воїнської. До цього така благодійна місія відбулася в Кам’янець-Подільському гарнізоні, 58 ОМПБр, 72 ОМБр, а також 14 ОМБр.

Сотням воїнів бригади були вручені маленькі копії ікони Покрови Воїнської з молитвою українських козаків до Богородиці. 

Всеукраїнська акція «Воїни під покровом Богородиці» має на меті поширити ікони Покрови Богородиці серед військових бригад і збройних формувань України, щоб військовослужбовці були під охороною і Покровом Богородиці. Така акція стала можливою завдяки підтримці відомого литовського мецената голови Благодійного фонду «Корона князів Острозьких» Робертаса Габуласа.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.