100-річний ювілей

Голова СУВД взяв участь у святкових заходах з нагоди 100-річчя створення Державного органу у справах релігій та національностей

 

16 листопада в Колонній залі Національної філармонії України відбулося урочисте відзначення ювілею - 100-річчя з часу заснування Державного органу України у справах релігій та національностей.

Теперішній Департамент є спадкоємцем 4-х міністерств, які діяли у часи УНР, Гетьманату та Директорії, – Сповідань, Польських справ, Єврейських справ та Великоруських справ.

Традиція держоргану у справах релігій не була перервана впродовж всіх 100 років.

Для участі в Академії завітали представники органів державної влади, науковці, а також церковні та громадські діячі, лідерів організацій, що репрезентують національні меншини.

Привітати ювілярів на урочистості завітав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній (Думенко), Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), архієпископ Вишгородський Агапіт (Гуменюк), єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік) та перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»