ЮВІЛЕЙ ГЕРОЯ УКРАЇНИ

Духовному лідеру православних українців виповнилося 90 років 

 

З нагоди ювілею Святійшого Патріарха Філарета у Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася урочиста Академія.

23 січня зала Національного палацу мистецтв "Україна" був заповнений, адже багато людей прийшли подякувати Святійшому владиці за його невтомну працю у розбудові Православної Церкви в Україні.

Святійшого Патріарха Філарета вітали Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), Голова ВР України Андрій Парубій, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перша леді України Марина Порошенко, провідник кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілієв, Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник, єпископи Православної Церкви України, воїни Збройних Сил і Національної гвардії, предстоятель УГКЦ Святослав (Шевчук).

До привітань також долучилися капелани, які несуть душпастирське служіння у Сухопутних військах, Національній Гвардії, Військово-морських Силах, Державній Прикордонній Службі, Повітряних Силах, Десантно-штурмових військах, Силах Спеціальних операцій.

Приїхали з різних куточків України, щоб привітати ювіляра численне духовенство та миряни, очільники та представники Церков і релігійних організацій, голови обласних, районних та міських державних адміністрацій, представники наукової та творчої інтелігенції, політичні та громадські діячі.

Численні запрошені могли особисто привітати Патріарха з ювілеєм та висловити йому свої найщиріші побажання. 

Колектив СУВД приєднується до привітань та бажає Святійшому Патріарху Філарету міцного здоров’я, душевних і тілесних сил, Божої ласки на добре і благе служіння Церкві й Україні.

Нагадаємо, що на початку року, 8 січня, Патріарху Філарету була присвоєна висока державна нагорода - Герой України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.