СИЛА НЕСКОРЕНИХ

У Черкасах відбувся захід “Сила Нескорених”, присвячений Дню Гідності та Свободи

 

У Черкасах 25 листопада відбувся захід присвячений Дню Гідності та Свободи під назвою  “Сила Нескорених”. Проведення заходу благословив Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан (Яременко).

Духовно-патріотичне зібрання організували: Благодійний фонд Братів Кузьміних, Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату, Черкаська єпархія УПЦ Київського Патріархату, Черкаський міський будинок культури ім. І. Кулика, Благодійний фонд “Омофор”.

На початку присутні мали змогу переглянути фільм про діяльність військових капеланів, а також фільм про діяльність реабіліатаційних центрів, заснованих Фондом Братів Кузьміних, у яких проходять безкоштовну реабілітацію українські військовослужбовці.

Всі присутні у залі вшанували пам’ять полеглих українських Героїв хвилиною мовчання.

В урочистій частині заходу відбулося вручення державних та церковних нагород духовенству, українським воїнам, а також дружинам загиблих українських Героїв. Медаллю “Патріот України” було нагороджено Голову СУВД митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана та старшого військового священика Черкаської єпархії ієрея Василя Макогона. В свою чергу митрополит Іоан (Яременко) нагородив Грамотами СУВД Сергія Кузьміних та його брата - полковника Олега Кузьміних. 

Після урочистої частини відбулися виступи творчих колективів Черкаської області. Після цього до присутніх у залі із словами вдячності звернулися організатори заходу - керівник Фонду Братів Кузьміних Сергій Кузьміних та Голова правління Благодійного фонду “Омофор” протоієрей Андрій Шпунт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу