Вшанування ветеранів Афгану

15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, голова Синодального Управління військового духовенства м. Іоан (Яременко) та Перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник були присутні на урочистому зібранні у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил.

У заході також взяли участь Президент України Петро Порошенко, Міністр оборони Степан Полторак, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко, Голова СБУ Василь Грицак, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

«Щиро дякую вам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене. Переконаний, що ви, воїни-афганці, завжди будете яскравим взірцем для  українських патріотів. І сьогодні і в Збройних Силах України, і в Національній гвардії, і в прикордонних військах, і в Службі безпеки України, спецпідрозділах потрібен справжній афганський досвід – ваш професіоналізм, ваш військовий вишкіл, ваш патріотизм, і ви знову у строю. Ні, афганців ніхто повісткою до воєнкомату не викликає – афганці приходять і знають де їх місце», – наголосив Петро Порошенко.

Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану Сергій Куніцин повідомив, що у зоні антитерористичної операції загинули 74 афганця. "Сотні – поранені, тисяча – воює", - додав він. «Ніхто не думав, що після Афганістану наші діти будуть воювати, але так сталося. І ми пишаємося тим, що наші хлопці з гордістю захищають Україну – в кожній бригаді воюють наші бойові брати», – відзначив Сергій Куніцин.

Петро Порошенко вручив державні нагороди воїнам–афганцям, а голові Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану Сергію Куніцину – орден Князя Ярослава Мудрого IV ступеня.

Прес-служба управління.

Фото: Єфременко Олександр.

 

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу