Похорон воїна

На Буковині попрощалися із загиблим на фронті воїном Дмитром Дарієм

 

Понад тисячу людей 31 жовтня 2018 року прийшли попрощатися із трагічно загиблим на Луганщині буковинським воїном Дмитром Дарієм з Суховерхова. 

Тіло героя-захисника спершу привезли до хати, де він раніше жив з мамою, а потім прощання відбувалося у сільському клубі села Суховерхів. Там місцевим духовенством разом з капеланами були звершені заупокійні богослужіння за спокій душі новопреставленого воїна.

Із вінками та живими квітами віддати шану солдату прийшли рідні, односельці, бойові побратими, керівники області і району, Кіцманської ОТГ, учасники бойових дій та волонтери з усієї Буковини і жителі Кіцманщини.

Чин похорону над спочилим воїном Дмитром в місцевій церкві Трьох Святителів очолив архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, у співслужінні понад 20 священиків. Поховали Дмитра Дарія на суховерхівському цвинтарі. У прощальному слові міський голова Сергій Булега, зокрема, сказав, що коли Дмитро дзвонив із зони АТО, у важкі моменти, коли не знав, чи переживе бій, просив потурбуватися про свою стареньку маму…

Царство Небесне і вічна пам'ять загиблому воїну Дмитру!

Дарій Дмитро Кузьмович народився 25 жовтня 1971 року в с. Сергії Путильського району Чернівецької області. Проживав у с. Суховерхів. Мати Анна Олексіївна Дарій, 1939 р.н. перебуває на обслуговуванні в Кіцманському територіальному центрі з обслуговування громадян. Сестра Галина померла, є двоє племінників — Юрій та Катерина. Дмитро навчався у Суховерхівській школі, яку закінчив у 1985 році. З 1985 по 1990 рік навчався в Київському спортивному інтернаті фізичного виховання. З 1990 по 1992 роки проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. З 2001 по 2006 рік навчався в Київському інституті фізичної культури. З 2014 по 2018 роки проходив військову службу по мобілізації та брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Дмитро проходив військову службу по мобілізації у військовій частині В 4673 високомобільних десантних військ міста Львів в період з 14.08.2014-01.09.2015 р.р. При проходженні військової служби і до загибелі брав участь в АТО. Учасник бойових дій. Востаннє був призваний на військову службу за контрактом до В/Ч А 3029 21 вересня 2018 р. Солдат Дарій Дмитро був навідником гірсько-штурмової роти. Загинув 28 жовтня 2018 року близько 2-ї години від ворожої кулі снайпера в районі населеного пункту Кримське Новоайдарського району Луганської області. 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Кіцманської єпархії

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації