У Академії СБУ відбулась презентація книги "Капелани. На службі Богу та Україні"

У Києві 12 березня в Національній академії Служби безпеки України відбулась презентація книги “Капелани. На службі Богу і Україні”.

Захід відбувся у читальній залі бібліотеки Академії СБУ за участі ректора Академії СБУ генерал-майора Сергія Кудінова та голови Синодального управління військового духовенства митрополита Іоана (Яременка).

Голова СУВД вручив ректору Академії СБУ ікону “Покрови Воїнської” та передав для бібліотеки навчального закладу кілька примірників книги “Капелани. На службі Богу і Україні”. Також грамотами Православної Церкви України було відзначено курсантів, які показали значні успіхи у навчанні та дисципліні.

Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник ознайомив викладацький склад і курсантів академії з історією виникнення української іконописної традиції святої Покрови та із всеукраїнською акцією “Воїни під покровом Богородиці".

До слова було запрошено військового священика Дмитра Поворотного, який є одним із героїв історично-біографічної книги “Капелани. На службі Богу і Україні”. Він розповів із власного досвіду курсантам про капеланське служіння в зоні проведення ООС. Розповісти отцю Дмитру є що, адже він ще з початку війни на Донбасі перебуває із військовослужбовцями пліч-о-пліч, підтримуючи їх дух та душу.

У свою чергу ректор Академії СБУ генерал-майор Сергій Кудінов подякував гостям, вручивши на згадку про академію пам’ятні подарунки, та наголосив про важливість релігійного та патріотичного виховання серед українських військовослужбовців і курсантів академії СБУ. 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу