ПАМ'ЯТЬ З ПРАВЕДНИМИ

У Дніпрі на Різдво поминали полеглих

 

У Дніпрі капелани разом з громадою поминали українських воїнів, Різдво Христове для яких стало небесною реальністю, повідомляє D1 CHANNEL.

– Нам не байдуже, яким чином прийде мир в нашу країну. Без перемоги він означатиме неволю. Ці хлопці і дівчата віддали своє життя за перемогу. І не треба це зраджувати, сумніватися, або запитувати: «Чи дійсно вона нам потрібна?». За неї вже сплачено надто велику і дорогу ціну, – сказав Дмитро Поворотний. За минулий, 2019 рік капелан поховав 5 полеглих Героїв на Краснопільському.

У Дніпрі молилися за полеглих Героїв і за перемогу українського війська. Квіти, лампадки, слова капеланів до Бога та Марш нової армії. Такою запам'ятається Алея пам'яті 9.01.2020 року.

– Ми тут зібралися, бо хлопці і дівчата, які на нас дивляться зі стел алеї – наші рідні люди. Вони загинули за Україну, щоб ми мали можливість святкувати. Ми з цими людьми у тимчасовій розлуці. Вони пішли в інше життя, яке очікує на кожного з нас. Вони гідно несли свій хрест і віддали душу свою за друзів своїх. Вони залишили нас доробляти своє домашнє завдання, а самі рушили у вічність, – казав у своїй промові капелан.

А чи зможемо ми подивитися у вічі нашим Героям із гідністю? Чи не будемо ми ховати від них погляд, коли перетнемо сакральну межу між життям та смертю? Усе залежить від нас самих. Найменше, що ми можемо зробити, це не бути байдужими. До нашої історії, до цінностей, зрештою – до майбутньої перемоги. Нам зараз втовкмачують: «какая разніца, пад какім памятніком парєнь ждєт дєвушку» і «мову на хліб не намажиш». Різниця є. І вона – велика. Лежить між гідністю громадянина і ницістю раба.

Важливо не прийняти отруйні цінності і не втратити себе.

Усе буде Україна!

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»