ЗБОРИ КАПЕЛАНІВ

У Києві військові капелан говорили про своє майбутнє у війську

 

Сьогодні у Києві під орудою голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) відбулись збори старших військових священників (капеланів) Православної Церкви України. 

Капелани з усіх областей обговорили стратегію розвитку інституту військового духовенства в Україні. 

Дякуючи духовенству за їхню активну позицію та відданість справі душпастирювання українських військовослужбовців, митрополит Іоан наголосив на важливості комунікації між капеланами та громадськістю. Також він розповів про позитивний досвід створення та налагодження роботи реабілітаційних центрів для ветеранів АТО та ООС на прикладі Черкаської єпархії. 

Було розглянуто ряд нагальних питань, що стосуються капеланських буднів, найголовніше з яких, це законодавче врегулювання роботи військового духовенства із силовими структурами України. 

Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник розповів про роботу управління, що стосується налагодження діалогу між капеланами різних регіонів та родів служби, а також діалогу з силовими структурами. Окремо капелан торкнувся профільного законопроекту "Про військове капеланство", який зараз вкрай необхідний і Церкві, і капеланам. 

Окремо було підняте питання стосовно введення капеланського служіння в Національній поліції України, адже, як стало відомо, Міністерство внутрішніх справ України розпочало роботу над впровадженням капеланства у своїй структурі. 

Відбувся діалог капеланів. Було озвучено ряд питань та порад, вирішення яких допоможе більш якісно структурувати роботу військових капеланів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату